מהו ביטוח נסיעות?

ביטוח נסיעות לחו”ל כולל בתוכו 2 פרקים: רפואי ומטען.
הפרק הרפואי נועד לכסות אתכם במקרים של הוצאות עקב אשפוז בבתי חולים בחו”ל, הוצאות עבור פינוי לבית חולים במקרה של תאונה, פינוי לארץ באמצעות אמבולנס-מטוס (במקרים בהם לא ניתן להעניק טיפול רפואי הולם במדינה בה שוהה המבוטח), עלויות רכישת תרופות, ייעוץ רפואי וטיפולי חירום בשיניים. פרק המטען כולל בתוכו ביטוח אובדן או גניבה של המטען, כולו או חלקו במהלך הטיול ובמהלך הטיסות.
כדאי או לא? במקרה של מחלה או תאונה שקרו בחו”ל, אתם עלולים להיקלע למצב שבו עליכם להזדקק לחילוץ, אשפוז בבית חולים, קבלת טיפולים, ניתוחים ותרופות יקרי ערך שעלותם יכולה להגיע לעשרות ואף מאות אלפי דולרים. לעיתים, אם מדובר במדינה שבה שירותי הרפואה אינם מן המתקדמים, יש צורך בפינוי אווירי לישראל שעלותו גבוהה מאוד. בנוסף לכך, במידה והמטען שלכם אבד או נגנב, תקבלו החזר כספי של אלפי שקלים! ביטוח נסיעות לחו”ל יקנה לכם הגנה כספית – במידה ותזדקקו לאחד ממקרי הביטוח שצוינו, העלויות הגבוהות והנזקים ישולמו ע”י חברת הביטוח.
כיסויים כלליים ביטוח נסיעות לחו”ל כולל מספר כיסויים נוספים, ובהם כיסוי הוצאות איתור וחילוץ. חלק זה של הביטוח רלוונטי בעיקר למטיילים ולתרמילאים, שמסלול הטיול שלהם חוצה אזורים נידחים, ג’ונגלים או שטחים הרריים עם דרכי גישה בעייתיות. כמו כן, ניתן לרכוש כיסוי לספורט אתגרי (רפטינג, טיפוס הרים, צלילה וכדומה), כיסוי לחילוץ מפרעות המתרחשות בארץ הטיול וטיסות חירום

מדוע חשוב לעשות ביטוח דירה?

 עבור מרביתנו רכישת הדירה היא העסקה הגדולה והמשמעותית ביותר שנבצע במהלך חיינו. בין אם אתם רוכשים את הדירה מכספכם או אולי עם קצת עזרה מההורים, או אפילו אם אתם בני מזל וכבר בעלי בית משלכם – רצוי שתדאגו לבטח את הנכס היקר לכם מכל!